Ви тут:
Анонс Суспільство Україна 

До Дня Конституції триває Всеукраїнський конкурс плакатів “Я – Україна!”

Громадська організація “Волонтерський рух “Батальйон Сітка”, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України за підтримки ART FOODS Україна до відзначення Дня Конституції проводяться Всеукраїнський конкурс плакатів “Я – Україна!”.

Ключовим завданням конкурсу є популяризація серед молоді України здорового способу життя та корисних звичок задля зміцнення колективного імунітету та підвищення якості життя нації, повідомляють у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

До участі в заході запрошують дітей та підліткі віком від 6 до 19 років включно, які навчаються у закладах освіти (школах, ліцеях, гімназіях, художніх студіях, позашкільних закладах) та які прагнуть розкрити свої творчі здібності.

Учасникам необхідно до 31 травня заповнити реєстраційну форму та прикріпити до неї фото плакату на тему “Здорова нація” (у назві файлу вказати: вік автора, прізвище, ім’я). Після закінчення строків прийому заявок буде проведено попередній відбір/розгляд робіт та сформовано перелік потенційних переможців конкурсу, яким 07 червня 2021 року буде направлено електронного листа про необхідність відправки оригіналу Плакату для оцінювання Журі.

 З положенням про Всеукраїнській конкурс “Я-Україна” можна дізнатись за посиланням

Координатор проекту: Марина Одинцова, голова правління громадської організації „Волонтерський рух “Батальйон Сітка”, тел. 096 032 89 83.

Система Orphus