Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

До Держбюджету донараховано майже 39 млн грн податкових зобов’язань: результати перевірок полтавських податківців

Підрозділами управління податкового аудиту ГУ ДПС Полтавщини протягом чотирьох місяців 2021 року всього проведено 398 перевірок суб’єктів господарювання, в тому числі планові – 15, позапланові – 383. За результатами перевірок до державного бюджету донараховано 38,8 млн грн узгоджених податкових зобов’язань.

Про це повідомив в.о. заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Бондаренко.

Крім того, за результатами контрольно-перевірочної роботи: зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 833 тис.грн. внаслідок чого упереджено несплату податку на прибуток на – 149,9 тис.грн; cума зменшеного від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з ПДВ склала – 2 млн.грн; cума ПДВ, заявлена до відшкодування з бюджету, яку зменшено за результатами перевірок склала – 21,4 млн. гривень.

Також у січні-квітні 2021 року проведено 365 фактичних перевірок. За результатами проведених перевірок до бюджету донараховано штрафних
(фінансових) санкцій на суму 7,079 млн. гривень. За результатами перевірок, по яких наступив термін сплати, забезпечено надходження до бюджету узгоджених донарахувань на суму 2,064 млн. грн., що на 1,346 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2020 року (0,718 млн. гривень).

Система Orphus