Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Для українських артилеристів закупили чеські боєприпаси

На Рівненському військовому полігоні артилерійський підрозділ однієї з окремих механізованих бригад Сухопутних військ випробовує 100-мм постріли УОФ12 чеського виробництва до гармати МТ-12 “Рапіра”. 

Про це повідомляє АрміяInform.

Відповідно до потреб Збройних Сил України в пострілах УОФ12, значний дефіцит у яких виник через пожежі на арсеналах озброєння, Міністерство оборони України уклало відповідний державний контракт на закупку цього типу боєприпасів у Чехії.

Постріли закуплені за найнижчою ціною і як фактично нові. Ресурс зберігання складає не менше ніж 10 років. У 2020 році боєприпаси пройшли ремонт із розбором всіх елементів, заміною пороху, пороховмісних складових та укомплектовані підривачами 2019-2020 років виготовлення.

Постачальником підтверджено визначені гарантійні строки служби, зберігання та технічні характеристики, що відповідають новій продукції і категорії. Боєприпаси поставлені в належному технічному стані та у тарі, придатній до використання у районах виконання визначених завдань.

“Як повідомили в групі Центру контролю якості боєприпасів Командування Сил логістики Збройних Сил України, проведено візуальний огляд боєприпасів. Заміряли початкову, мінімальну, середню та максимальну швидкість. У межах перевірки  здійснено 16 пострілів у різних режимах роботи підривника на уповільнення й фугасну дію – кожен із пострілів спрацював штатно. Всі ці показники свідчать про те, що боєприпаси УОФ12 відповідають заявленим технічним характеристикам. Такими боєприпасами військовослужбовці Збройних Сил України сьогодні стріляли вперше,  результат – кожен постріл у ціль”, – йдеться у повідомленні.

Віктор Шубец

Олексій Мосейченок

Система Orphus