Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Для дослідження далекого космосу: NASA розробляє новий апарат “Міжзоряний зонд” 

В NASA заявили про розробку нового космічного апарату по типу Вояджер-1 і Вояджер-2. Зараз він має назву “Міжзоряний зонд” і призначений для глибших подорожей в міжзоряний простір на відстань в 1 тисячу астрономічних одиниць (а.о.) від Сонця.

Про це пише Slashgear, інформує Прямий“.

Мета програми – дізнатися більше про те, як утворилася геліосфера Сонця і як вона розвивається. NASA заявляє, що міжзоряний зонд відправиться в невідомий досі міжзоряний простір, де люди ніколи не були. Зонд націлений на те, щоб сфотографувати геліосферу зовні і побачити, як виглядає наша Сонячна система.

Дослідники, до складу яких входять 500 вчених, інженерів і ентузіастів, яких можна віднести як до формальних, так і до неформальних партнерів, вивчають типи досліджень, які повинна планувати група. Команда, яка планує місію, сподівається розгадати безліч загадок, в тому числі те, як сонячна плазма взаємодіє з міжзоряним газом, створюючи геліосферу. Дослідники також хочуть дізнатися, як Сонце взаємодіє з місцевою галактикою, щоб знайти підказки, які натякають на те, як інші зірки в галактиці взаємодіють зі своїми міжзоряними околицями.

“Геліосфера має вирішальне значення для життя на Землі, захищаючи Сонячну систему від галактичних космічних променів високої енергії. Ще один цікавий ласий шматочок в тому, що зараз Сонце знаходиться в так званій Місцевій Міжзоряній Хмарі. Дослідження показують, що воно може рухатися до краю хмари і входити в нову область міжзоряного простору. Наразі проєкт знаходиться на заключному етапі чотирирічного прагматичного концептуального дослідження, в ході якого команда досліджує, які наукові досягнення можуть бути досягнуті в рамках місії. Звіт буде доставлений в NASA наприкінці року, і місія може бути запущена вже на початку 2030-х”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Pixabay

Система Orphus