Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутатська комісія Пирятинської міськради звинувачує місцевого журналіста у порушенні “правових засад та морально-етичних норм”

Депутатська комісія Пирятинської міської ради встановила порушення у діяльності місцевого журналіста, редактора “Свіжий апельсин” Вадима Кирпиченка.

Зокрема, на засіданні постійної комісії з питань прав людини, законності, культури, молоді, депутатської діяльності, етики та ЗМІ секретар Пирятинської  міської ради Сергій Пазюк запропонував розглянути питання про дотримання журналістської етики журналістом Вадимом Кирпиченком, повідомляється на сайті Пирятинської тергромади.

«Критика повинна бути і до цього всі ставляться адекватно, але ж вона має бути конструктивною, без образливих та лайливих слів», – зазначив Сергій Пазюк.

Депутати ознайомилися зі змістом дописів та коментарів журналіста. В результаті комісія прийняла рішення встановити порушення правових засад та морально-етичних норм у діяльності журналіста Вадима Кирпиченка та звернутися до Комісії з журналістської етики.

Також члени комісії розглянути питання щодо оренди приміщення в Культурно-громадському центрі редакцією «Свіжий Апельсин» та допуску до приміщення її редактора Вадима Кирпиченка.

«Ніяких договірних відносин з Вадимом Кирпиченком та виданням “Свіжий Апельсин” у нас немає. Орендує приміщення ФОП Синякова і договір укладено саме з нею», – зазначив начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Сергій Валоваженко.

Тож, заслухавши всі сторони конфлікту, комісія погодилася з очільником галузі культури щодо порядку роботи закладу та його графіку.

 

Система Orphus