Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Делегація з Решетилівки ознайомилась зі діяльністю Smart Простору у Козельщині

У малих містечках та селах України культурно-освітні простори поки можна перерахувати на пальцях. Не дивно, що поява сучасного Smart Простору у Козельщині на Полтавщині викликала живий інтерес у сусідніх громадах. Представники громад приїздять на екскурсії, щоб вивчити ціну питання та можливість відкриття таких центрів. Днями оновлену бібліотеку відвідала делегація з Решетилівки.

Зокрема, до Smart Простору завітали міський голова Решетилівки Оксана Дядюнова разом зі своєю командою: першим заступником Інною Сивинською, керівниками підрозділу культури Михайлом Тітіком та Максимом Кордубаном, начальником інвестиційного відділу Андрієм Романовим, повідомляють у Smart Foundation.

Гості ознайомилися з усіма перевагами культурно-освітнього закладу, вивчали його функціонал, маючи на меті реалізувати подібний проєкт у своїй громаді. Вони були вражені технічними можливостями приміщення, з цікавістю слухали про активності Простору, зокрема про діяльність волонтерів та навчальні програми для населення. Особливо оцінили дизайн та ідею поєднати історію будівлі та сучасні технології під час ремонту приміщення, яке було збережено як архітектурна пам’ятка.

Читайте також: До кінця року на Полтавщині облаштують ще одну точку буккросингу

Делегація з Решетилівки перевірила на практиці дієвість запровадженої автоматизованої бібліотечної інформаційної системи (АБІС) Коха. А ще виявили готовність до співпраці, адже маємо спільну мету – створювати умови для саморозвитку людей та надавати їм можливості для здобуття нових навичок та корисного проведення дозвілля.

“Мета Smart Foundation амбітна – формування розумного та здорового населення України, яке здатне самостійно будувати своє майбутнє. Особливо у малих містечках та селах, де саморозвиток та самоосвіта поки не у пріоритеті. Культурно-освітні простори мають стати тими осередками, де люди зможуть отримати такі можливості. Світ дуже швидко змінюється, і технології, за наявності інтернету, дозволяють нам йти в ногу з часом, незалежно від того, у місті ти живеш чи у селі. Ми будемо ділитися досвідом зі всіма громадами, які прагнуть змінюватися заради свого майбутнього”, – переконана директорка Smart Fountation Наталія Баришпольська.

Нагадаємо, у березні у Smart Простір відвідали голова Диканської громади Сергій Давиденко та начальник відділу розвитку економіки та залучення інвестицій Олексій Івженко, які приїздили переймати досвід.

Система Orphus