Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Чи повернуться школярі за парти з нового навчального року

В Україні продовжили режим надзвичайної ситуації до 30 червня. Тому, найімовірніше, закінчувати 2020-2021 навчальний рік школярі змушені будуть у змішаному форматі (очне+дистанційне навчання). Але все залежить від епідситуації у кожному регіоні.

Але чи повернуться школярі за парти з вересня, у новому навчальному році, у Міносвіти не стверджують напевно, пише РБК-Україна.

“Формат, у якому буде проходити новий навчальний рік, залежатиме від епідемічної ситуації на території України в цілому або на території окремих регіонів. МОН прагне до того, щоб найшвидше повернути всіх учнів та студентів до школи, закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти”, – заявили в прес-службі Міносвіти.

Як скоро це станеться, залежить не тільки від рівня інфікування в країні, але також від темпів вакцинації, говорить голова ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сільвандер.

“Сподіваюся, діти зможуть повернутися в школу. Але вже з’явилися нові варіанти вірусу, які також вражають дітей. Подивимося: якщо нам вдасться впоратися з цими варіантами протягом літа – то так, діти зможуть повернутися до звичного навчання з осені”, – прокоментувала вона виданню “РБК-Україна”.

Нагадаємо, освітній омбудсмен Сергій Горбачов раніше пояснював, що через запровадження дистанційної освіти закладах освіти навчальний рік можуть продовжити, тому що в таких умовах навчання засвоєння освітнього матеріалу вимагає більшого часу. Але таке рішення може приймати тільки місцева влада.

Система Orphus