Ви тут:

Чи потрібен робочий комбінезон

Робочий одяг у вигляді комбінезона є універсальним костюмом, в якому можна виконувати ті чи інші види робіт. У робочому комбінезоні комфортно виконувати роботи будь-якого виду діяльності. Сучасні моделі укомплектовані безліччю кишень, в яких зручно розміщуються робочі інструменти і потрібні підручні засоби.

Полукомбинезон рабочий NEO 81-430

Як правильно використовувати зимовий комбінезон

Літні і зимові моделі комбінезонів дозволяють комфортно працювати на вулиці, не утрудняють рухів. Такий робочий одяг використовується на виробництвах. Міцні зимові комбінезони активно застосовуються на таких об’єктах як бурові вишки, нафтові свердловини, газоперекачувальні виробництва, суду і т.д .;

Також це прекрасний спецодяг для працівників неопалюваних приміщень по типу складів і ангарів. Утеплені варіанти такого зимового одягу сприяють максимальному комфорту і безпеці при виконанні робіт, захищають від вітру і негоди.

Переважні особливості робочих комбінезонів

Робочий комбінезон або напівкомбінезон – це вид спецодягу, який сприяє максимальної зручності для працівника. З цієї причини багато компаній набувають для свого персоналу такий спецодяг, який дозволяє виконувати роботи будь-якої сфери діяльності. Якщо шукаєте магазин, де є оптові ціни, то погляньте на комбінезони в Instrument-opt.

Захисного спецодягу потребують люди будівельних професій, співробітники, що працюють на заводах, а також професії у вигляді висотників, водіїв, монтажників, механіків на СТО, інженерів і багатьох інших.

Переваги такого вибору:

  • зручність такого одягу визначається такою технікою пошиття, яка дозволяє не утрудняти рухів. Комбінезон для роботи можна швидко надіти і зняти, в ньому комфортно працювати;
  • невибагливість у догляді. Робочий спецодяг шиється з таких тканинних матерій, які практично не забруднюються. Якщо є така необхідність, виріб можна випрати в пральній машині;
  • чоловічі робочі напівкомбінезони мають комфортну посадку. Такий одяг захищає від негативних впливів навколишнього середовища і травм на виробництві;
  • використовуваний для пошиття довговічний і дихаючий матеріал, сприяє належну циркуляцію повітря, тому в таких комбінезонах комфортно і не жарко;
  • наявність світлоповертаючих елементів це обов’язкова характеристика для деяких компаній.

Завдяки будівельному комбінезону зі зручною посадкою і міцними лямками працівник буде продуктивно працювати протягом усього дня. Такий вид екіпіровки сприяє забезпеченню правильних умов праці: активний рух, і можливість зберігати в кишені на грудях всі необхідні інструменти.

Розмірна сітка робочого спецодягу

Ряд поправок враховується при знятті мірок, що необхідно для коригування розміру по типу тканини і сезонному часу шкарпетки.

В основному для пошиття робочого комбінезона використовують щільну, що не тягнеться тканину по типу х / б або джинсового матеріалу. Після прання виробів характерна усадка. Це впливає на зменшення параметрів в грудях, стегнах і талії, приблизно на 3-5 см.

З цієї причини при виконанні вимірів слід від отриманого числа відняти 3-5 см, які характерні для усадки виробу після прання.

Вибираючи зимову або весняну модель комбінезона, також слід використовувати поправки з метою вільного прилягання. Для зимової моделі це стандартний коефіцієнт на обхват в області грудей і талії 4 см, а до розміру рукава і штанини слід додати 3-5 см. Крім цього, не слід забувати про светр, який часто подінеться під спецівку. Для цього до отриманих мірками по обхвату, грудей, талії і стегон слід додати ще 4-6 сантиметрів для зимових варіантів і 3 см для весняних моделей.

Система Orphus