Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

“Чорний ананас”: у Полтаві відбудеться поетичний фестиваль

22 травня 2021 року в Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв) імені М.Ярошенка пройде поетичний фестиваль «ЧОРНИЙ АНАНАС», який проводить наша однойменна творча співдружність.

Полтава є літературним і культурним центром України. І.П.Котляревський, М.В.Гоголь, Леся Українка, Г.С.Сковорода, В.Г.Короленко, Шолом Алейхем, Панас Мирний, М.Драгоманов, І.Бунін… – більше сотні видатних імен, які вийшли з народу у нелегкі часи.

“Чорний Ананас” займається пошуком та об’єднанням творчих людей, мотивує їх розкривати свій потенціал, розвиватися як людина, популяризує писемність, як один з найважливіших показників і рушійних механізмів суспільства.

Фестиваль характерний тим, що на одній сцені виступлять поети різних рівнів підготовки, паралельно проходитиме конкурс журі з відзнаками і кожен автор зможе надрукувати свої вірші у збірнику/альманаху “ЧОРНИЙ АНАНАС”. Це буде унікальний культурний зріз того, що нас оточує.

У програмі фестивалю будуть представлені відомі місцеві й вітчизняні поет(к)и Юлія Стиркіна, Андрій Костинський, Дмитро Усачов, Єлєна Дорофієвська, Даша Іванищенко, Надія Старова, Павло Мєдведев, Павло Москалюк, Світлана Оленець, Анастасія Світиха, Антон Нестеренко, Олег Чмуж, Сергій Старих, Анна Соболєва, Анна Щербак, Ксенія Яковенко та ін. Також працюватиме вільний мікрофон.

Для глядачів у зв`язку із обмеженістю місць через карантин необхідна попередня реєстрація.

Система Orphus