Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Букети квітів та зал шанувальниць: як Олег Винник «запалював» у Полтаві

Відомий український співак напередодні дав два концерти в обласному центрі Полтавщини.

За інформацією глядачів, концерти пройшли у Палаці дозвілля «Листопад» о 16:00 (квитки продавалися на парні ряди) та 19:00 (непарні ряди). Квитки на виступи були розкуплені заздалегідь.

Співак виконав всі свої відомі хіти, а шанувальники протягом концертів дарували Виннику велику кількість квітів та поцілунків.

Як це було дивіться на фото та відео, які у соцмережах опублікували глядачів.

Олег Винник народився 31 липня 1973 року в селі Вербівка Кам’янського району Черкаської області у родині працівників ферми. Пізніше родина переїхала у село Червоний Кут, де Винник закінчив середню школу. Грав на гітарі в самодіяльному ВІА. Виступав на сцені Черкаського товариства сліпих, членом якого була його мати, Винник Ганна Яківна.

Свою першу пісню «Аромат моей мечты» за словами артиста він написав у 2003 році. Перші сольні виступи були ще у Німеччині. 2004-го Виступав на гала-концертах «Künstler gegen AIDS» («Митці проти СНІДу») та Лікарі для країн Третього світу у Берліні. У 2005 році Винник виступав на Гала-концерті проти катастрофи в Азії «Höre auf dein Herz» («Прислухайся до свого серця») у Берліні.

У 2006 році після чергового виступу Винник зустрівся з Олександром Горбенком, бізнесменом без досвіду роботи з артистами, який став продюсером Винника в Україні.

У 2011 році співак повернувся до України й презентував дебютний альбом «Ангел». Його почали запрошувати на збірні концерти, в тому числі на Майдані Незалежності, на День міста Києва. У 2012 році він видав другий альбом «Счастье».

У 2013 році Олег Винник видав перший україномовний альбом «Роксолана».

Система Orphus