Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Блінкен заявив, що реформам та боротьбі з корупцією в Україні протидіють і Росія і олігархи (Відео)

Державний секретар США Ентоні Блінкен наголосив на важливості боротьби з корупцією для подальшого просування реформ в Україні.

Про це він заявив у вступному слові під час спільної пресконференції з президентом Володимиром Зеленським у Києві, інформує Еспресо.TV.

“Ми обговорили питання євроатлантичного шляху України, а також ту роботу, яку проводить країна для просування реформ і викорінення корупції. Є дуже багато викликів, багато сил, які виступають проти реформ і боротьби з корупцією. До них належать зовнішні сили, такі як Росія, та внутрішні – олігархи та потужні особи, які переслідують власні інтереси незаконними методами”, – сказав Блінкен.

“Росія також використовує корупцію та осіб, які їй допомагають, просувати свої інтереси проти інтересів українського народу”, – наголосив держсекретар США.

“Боротьба із корупцією є одним з найважливіших питань для українського народу та вирішальним для покращення його життя. Ми також говорили про питання корпоративного управління, прозорості, цілісності та незалежності антикорупційних органів і реформу судової влади”, – додав він.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” розпочалася зустріч Зеленського та Держсекретаря США Блінкена.

Фото: Reuters

Система Orphus