Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Безпечна громада: одна з громад Полтавщини бере участь у всеукраїнському онлайн-конкурсі

Триває голосування за найкращий відеролик у рамках всеукраїнського онлайн-фестивалю-конкурсу «Безпечна громада».

Новоселівська громада з Полтавщини бере участь у цьому конкурсі. Голосування глядачів триватиме по 17 травня включно.

До вашої уваги – відео Новоселівська громада Полтавського району

 

Наступний етап – оцінка відеороликів журі та визначення переможців – з 17 травня по 22 травня включно.

Оголошення результатів конкурсу заплановано на 24 травня у режимі онлайн-конференції.

Довідково. До складу Новоселівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області входять 34 населених пункти, в яких проживає 5444 мешканців і мешканок. Адміністративний центр – с. Новоселівка. Оскільки найбільша цінність громади – наші мешканці, одна з операційних цілей Стратегії розвитку на період до 2027 року передбачає покращення безпеки громадян.

Безпеку в громаді забезпечують:

1) Новоселівська місцева пожежна охорона, у штаті якої – 10 осіб, що пройшли спеціальне навчання. Упродовж 2018 – 2019 років покращено її матеріально-технічне забезпечення за рахунок грантових коштів (500 тис. грн.). Окрім заходів з пожежної безпеки, працівники МПО обробляють громадські простори дезінфікуючими засобами, здійснюють рятування населення, а також надання допомоги у ліквідації наслідків інших надзвичайних ситуацій.

2) заклади охорони здоров’я – 3 амбулаторії та 8 ФАПів. Від Міжнародного фонду «Відродження» отримали підтримку у вигляді базових санітарно-гігієнічних наборів та засобів на суму близько 200 тис. грн. для покращення умов перебування у ЗОЗ під час роботи в умовах карантину та ізоляції.

3) спільно з Головним управлінням Національної поліції України в Полтавській області завершується процедура створення поліцейської станції в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Штаб Новоселівської ТГ по координації боротьби з коронавірусом проводить роботу з депутатами, підприємцями громади щодо посильної допомоги одиноким літнім людям не лише під час карантину, а і на постійній основі. Надає адресну допомогу соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання.

Система Orphus