Без відпустки: гравця “Ворскли” викликали до збірної України

Для Данила Кравчука період відпочинку закінчився.

Як ми вже раніше повідомляли, полтавська “Ворскла” завершилася сезон виїзною перемогою над ужгородським “Минаєм” (2:1). Це разом з несподіваною поразкою чернігівської “Десни” від “Маріуполя” (1:4) дозволило полтавцям вперше з 2018 року стартувати у єврокубках — кваліфікаційному етапі Ліги конференцій.

Попри період відпочинку, далеко не всі гравці “Ворскли” відправилися на курорти.

“Зараз до збірної України U-21 викликали Данило Кравчука. Він виступає у нашій команді з 2018 року. Збірна буде брати участь у щорічному турнірі імені Валерія Лобановського та товариській зустрічі зі збірною Туреччини, яка відбудеться 2 червня”, – розповів ОКІА “Новини Полтавщини” пресаташе полтавської “Ворскли” Артем Лобанов.

Дебют в основному складі команди футболіста відбувся 12 березня 2020 року в матчі чвертьфіналу Кубка України проти чернігівської «Десни» (1:0). Головний тренер Юрій Максимов випустив Кравчука в середині другого тайму замість Дениса Васіна.

У Прем’єр-лізі Кравчук вперше зіграв 31 травня 2020 року в матчі проти «Львова» (1:1), вийшовши на заміну наприкінці зустрічі замість Руслана Степанюка. Свій перший гол у чемпіонаті забив 3 липня 2020 року також в грі проти «Львова» (2:2). Цей гол став першим у Прем’єр-лізі України, забитих гравцем 2001 року народження. За кілька днів у фінальній грі Кубка України проти київського «Динамо», в якій полтавчани поступилися в серії пенальті, Кравчук залишився на лавці запасних.