Ви тут:
Освіта Суспільство 

Батьки мають законне право відвідувати заклади освіти під час пандемії, – освітній омбудсмен

У березні освітній омбудсмен звернувся до головного Державного санітарного лікаря із пропозиціями внести певні зміни  щодо організації освітнього процесу під час пандемії.

Зокрема, у листі до МОЗ освітній омбудсмен пропонував дозволити (за умови дотримання правил безпеки) відвідувати заклади освіти, що раніше було заборонено, йдеться на сайті Освітнього омбудсмена України.

“Вхід та перебування в закладі освіти інших учасників освітнього процесу, зокрема батьків здобувачів освіти, а також сторонніх осіб, дозволяється з метою захисту прав здобувачів освіти, педагогічних та інших працівників закладу, реалізації ними прав, передбачених законодавством, а також задля здійснення громадського нагляду (контролю) за умови використання засобів індивідуального захисту (респіратора, захисного щитка або маски, в тому числі виготовленої самостійно) після проведення термометрії безконтактним термометром та попереднього узгодження відповідних дій з керівником закладу освіти. Допуск до закладу освіти батьків або осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю, за умови дотримання вимог, передбачених абзацом першим цього пункту, не потребує попереднього узгодження з керівником закладу освіти”, – йдеться у формулюванні.

Ця пропозиція була повністю врахована і викладена у  п. 7 Постанови головного державного санітарного лікаря України від 23.04.2021 року №4 “Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

Читайте також: Чи повернуться школярі за парти з нового навчального року

Вхід дозволено за умов:

-використання засобів індивідуального захисту;

-проведення термометрії безконтактним термометром; 

-попереднього узгодження з керівником закладу освіти.

Система Orphus