Ви тут:
Суспільство Україна 

Авіакомпанія SkyUp відмовилась від частини рейсів

Державна авіаційна служба анулювала права лоукостера SkyUp на виконання 33 маршрутів з Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя і Харкова за кордон

Про це повідомляє ЕспресоTV з посиланням на avianews.com.

Згідно з повідомленням, права на польоти були анульовані на основі заяви авіакомпанії. SkyUp відмовився від рейсів з Києва в Попрад, Нюрнберг, Ганновер, Афіни, Стокгольм, Меммінген, Амман, Дюссельдорф, Штутгарт, Кельн, Любляну, Копенгаген, Братиславу, Брно, Остраву і Гданськ.

Зі Львова лоукостер не літатиме у Мюнхен, Штутгарт, Братиславу, Амстердам і Прагу; з Одеси – у Мюнхен, Афіни, Ларнаку і Амстердам; із Запоріжжя – у Берлін, Штутгарт, Тель-Авів і Прагу; з Харкова – у Братиславу, Тель-Авів і Прагу.

Крім того, Державіаслужба зменшила можливу частоту польотів SkyUp на рейсах з Києва в Єреван, Аліканте, Катанію, Ріміні, Болонью, Пальму-де-Майорку також на основі звернення авіакомпанії.

У виданні зазначили, що авіаперевізники зазвичай добровільно відмовляються від прав на маршрути, яке не вважають перспективними. Це дозволяє отримати більше балів при подачі заявки на інші більш популярні напрямки. У конкурсі на маршрути Державіаслужба враховує, як авіакомпанії використовували видані раніше дозволи.

Система Orphus