Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Армія США замовила вантажівки Кременчуцького автозаводу

Армія США замовила транспортні засоби для перевезення особового складу, бортові вантажівки, автоцистерни для води та палива марки “КрАЗ”.

Компанія “АвтоКрАЗ” отримала 3-річний контракт на поставку армії США КрАЗ 4×4 для важких транспортних засобів та запчастини до них, пише Мілітарний з посиланням на ArmyRecognition.

Незважаючи на те, що ніяких деталей про порядок закупівлі немає, очевидно, що цей привабливий контракт представляє волю США підтримати Україну в протистоянні російській агресії, що триває з 2014 року і окрім військових втрат наша держава несе й економічні через втрату кооперації та ринків збуту продукції.

Придбані машини будуть надані союзникам, наприклад для миротворчих операцій ООН, де використовуються вантажні автомобілі виробництва компанії АвтоКрАЗ.

Нагадаємо, 18 травня Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, Міністр оборони України Андрій Таран, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін відвідали “АвтоКрАЗ” у межах реалізації заходів щодо виведення підприємства з кризи.

Система Orphus