Ви тут:
Суспільство 

alyona alyona продовжила аукціон з продажу її треку GALAS у форматі NFT

NFT-лихоманка триває. Практично кожен день в Мережі з’являються новини про те, що музиканти виставляють свої творіння на продаж в форматі NFT. Так, на продажу своїх музичних творів, прив’язаних до NFT-токенів, вже заробили 3Lau, Kings of Leon, Майк Шинода з Linkin Park, Grimes і багато інших.

Реп-виконавиця alyona alyona вирішила не стояти осторонь — як невзаємозамінний токен вона продасть трек GALAS.

Аукціон з продажу GALAS — треку, який є центральною роботою в новому однойменному альбомі — стартував 24 квітня. На жаль, через технічні причини багатьом не вдалося зробити ставку. Тому Альона і її команда прийняли рішення продовжити аукціон — придбати пісню можна буде до 26 травня.

GALAS — це фіт з канадським репером Dax, трек з міжнародного альбому Альони, реліз якого відбувся 8 квітня. Цей трек — рефлексія про хейт і хайп, з якими вона зіткнулася. GALAS став одним з найсильніших і популярних треків, представлених в альбомі виконавиці.

Що таке NFT і в чому його цінність?

NFT фактично означає «невзаємозамінний токен». Ці токени — частина технології блокчейн, що «прив’язуються» до об’єкту цифрового мистецтва і підтверджують ексклюзивність права на його власність. При цьому NFT не можна скопіювати або видалити, тому новий власник токена стає єдиним офіційним власником цього контенту.

Власник невзаємозамінного токена від alyona alyona отримає трек, ексклюзивну обкладинку до пісні, а також квиток, який дозволить йому і його +1 все життя безкоштовно відвідувати всі сольні концерти alyona alyona.

Стартова ціна участі — 0,08 ETH. Зауважимо, що вже було зроблено кілька ставок.

Система Orphus