Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

8 травня – Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

8 травня у всьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Саме в цей день народився засновник Міжнародного руху Анрі Дюнан.

«Волонтери та співробітники Товариства Червоного Хреста України кожного дня докладають зусиль, аби допомогти уразливим громадянам нашої області. І 8 травня – саме час відзначити їхній позитивний вплив на людські життя, на все суспільство. Червоний Хрест реагує на кризові ситуації і допомагає людям жити у більш безпечному середовищі більш гідним життям. А також збір коштів для надання допомоги та членство в Товаристві – є пріоритетним завданням для організацій Червоного Хреста в усьому світі», – зазначила голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірина Плюсніна.

Товариство допомагає десяткам тисячам людей щороку, надаючи підтримку в залежності під потреб конкретних осіб в кожному регіоні України. Від надання гуманітарної допомоги до психосоціальної підтримки – ми можемо допомогти людям підготуватися, пережити та відновитися після кризи чи надзвичайної ситуації.

Товариство Червоного Хреста України діє в нашій країні вже 103 роки і стало надійною опорою держави у гуманітарній сфері та такою організацією, куди люди завжди можуть звернутися по допомогу.

«Ми приділяємо увагу тим, хто потребує підтримки. Це наша відданість людям, наша прихильність справі гуманності», – сказала Ірина Плюсніна.

Міжнародний рух складається з

  • Міжнародного Комітету Червоного Хреста,

  • Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та

  • 191 національного товариства різних країн, серед яких і Товариство Червоного Хреста України.

11,7 млн активних волонтерів Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в світі – це глобальна мережа, що стверджує ідеали милосердя та взаємодопомоги. Щороку ці віддані особи допомагають понад 160 мільйонів людей в усьому світі, рятують життя та полегшують страждання. Товариство Червоного Хреста України пишається бути частиною цієї всесвітньої гуманітарної родини.

Одним із важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України уже понад 103 роки поспіль – це сприяння державі у наданні всебічної допомоги та підтримки найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми та напрями роботи Полтавської обласної організації Товариства : це, насамперед,

– підтримка людей, які знаходяться в скрутних життєвих обставинах,

– надання першої психологічної підтримки,

– соціально-психологічний супровід хворих на туберкульоз,

– навчання населення навичкам першої допомоги,

– допомога при надзвичайних ситуаціях,

– підтримка розвитку безоплатного донорства,

– розвиток волонтерського руху,

– служба розшуку Червоного Хреста,

– розвиток мережі медико-соціальних центрів Червоного Хреста ( «банків одягу», пунктів прокату засобів реабілітації та догляду за тяжкохворими ).

Червоний Хрест завжди одним із перших реагує на виклики сьогодення. Так, в період пандемії COVID 19, надається допомога медичним установам та закладам , медпрацівникам у вигляді засобів індивідуального захисту, предметів медичного призначення. Громадяни похилого віку, які знаходяться в умовах карантинних обмежень отримують допомогу в вигляді продуктових наборів, засобів гігієни, наборів психо-соціальної підтримки. Всього було надано допомогу близько 5000 потребуючим.

Червоний Хрест – це неприбуткова благодійна гуманітарна організація, яка існує та надає допомогу за рахунок благодійних та членських внесків, міжнародних гуманітарних програм.

Завдяки підтримки місцевої влади ми маємо змогу утримувати офісні приміщення та виконувати свої статутні завдання. Тому сьогодні, закликаємо громадян області, не бути байдужими до людських страждань, приєднуватись до лав Товариства, зробити свій благодійний внесок, робити добро разом!

На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про Товариство Червоного Хреста України» та «Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні».

 

Система Orphus