Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

35 учнів Полтавщини вибороли призові місці у III етапі конкурсі-захисті МАН

З 14 по 17 травня 2021 року в онлайн-форматі відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

З 63-х учасників з Полтавської області призові місця вибороли 35 учнів, повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА. I місце здобули троє школярів, II місце – 10 учнів, а III місце – 22-є.

“Захист робіт хоч і відбувся онлайн, але не вплинув на результати молодих авторів, які роблять перші кроки в науковій діяльності. За результатами конкурсу цього року команда полтавських інтелектуалів показала кращі результати, ніж минулого. Із 63 учасників перемогу вибороли 35″, – написав на своїй сторінці у фейсбук перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Призерами конкурсу з Полтавщини стали:

I місце:

–Котляров Теодор, вихованець Кременчуцької філії Комунального закладу Полтавської обласної ради “Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, учень 9 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка (секція мультимедійних систем,навчальних та ігрових програм)

–Калинович Назарій, учень 11 класу Комунального закладу “Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області” (секція медицини)

–Марченко Кіріл, учень Комунального закладу “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34 Полтавської міської ради Полтавської області” (секція німецької мови).

ІІ місце

–Горбенко Богдан, учень 11 класу Комунального закладу “Полтавська гімназія № 32 Полтавської міської ради Полтавської області”(секція математичного моделювання)

–Репало Кирило, вихованець Комунального закладу Полтавської обласної ради “Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, учень 10 класу Полтавської гімназії №33 Полтавської міської ради Полтавської області (секція матеріалознавства)

–Ткаченко Тимур, учень 10 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка (секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту).

–Романко Анастасія, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти, учениця 10 класу Полтавської гімназії №33 Полтавської міської ради Полтавської області (секція мікроекономіки та макроекономіки)

–Демченко Ростислав, учень 11 класу Комунального закладу “Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради” (секція географії та ландшафтознавства)

–Савченко Олександр, учень 10 класу Комунального закладу “Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради” (секція кліматології та мінералогії)

–Паливода Юлія, учениця 11 класу Кременчуцького ліцею № 4 “Кремінь” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція охорони довкілля та раціонального природокористування)

–Хижняк Марія, учениця 9 класу Кременчуцького ліцею № 4 “Кремінь” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. (секція біологія людини)

–Чертіхіна Софія, учениця 10 класу Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради Полтавської області (секція зарубіжної літератури)

–Іващенко Яна, учениця 11 класу Кременчуцького ліцею № 17 “Вибір” імені М.Г.Неленя Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція англійської мови)

ІІІ місце:

–Безперстов Роман, учень 11 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 іменіВ.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція математики)

–Федоренко Володимир, учень 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка (секція астрономії та астрофізики)

–Олійник Назар, вихованець Комунального закладу Полтавської обласної ради “Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, учень 9 класу Комунального закладу “Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І. П. Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області” (секція експериментальної фізики)

–Наумов Нікіта, учень 9 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій)

–Абдуллаєв Аміл, учень 10 класу Полтавської гімназії №33 Полтавської міської ради Полтавської області (секція Internet-технологій та WEB дизайну)

–Лактіонов Юрій, учень 10 класу Кременчуцького ліцею № 11 “Гарант” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція технологій програмування)

–Федірко Владислав, учень 10 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка (секція комп’ютерних систем та мереж)

–Левченко Дмитро,вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти, учень 10 класу Полтавської гімназії №33 Полтавської міської ради Полтавської області(секція фінансів, грошового обігу та кредиту)

–Бубнова Вікторія, учениця 10 класу Кременчуцького ліцею №11 “Гарант” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області(секція соціології)

–Оніщенко Дмитро, учень 10 класу Лубенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Лубенської міської ради Полтавської області (секція філософії)

–Красницька Анна, учениця 11 класу Кременчуцького ліцею №5 імені Т.Г. Шевченка Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція теології, релігієзнавства та історії релігії)

–Шаповалов Владислав, вихованець Полтавського міського центру позашкільної освіти, учень 11 класу Комунального закладу “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради Полтавської області” (секція історичного краєзнавства)

–Костюк Ольга, учениця 10 класу Опорного закладу “Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей імені В. Ф. Мицика Лубенської районної ради Полтавської області” (секція селекції та генетики)

–Соколов Олександр, учень 9 класу Кременчуцького ліцею № 4 “Кремінь” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція хімії)

–Щобак Марк, учень 8 класу Кременчуцького ліцею №30 “Олімп” імені Н. М. Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція психології)

–Нещадим Владислав, учень 11 класу Божківського навчально-виховного комплексу (опорний заклад) Новоселівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (секція зоології)

–Іщейкіна Анна, учениця 10 класу Комунального закладу “Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області” (секція літературної творчості)

–Браїлко Іванна, учениця 10 класу Комунального закладу “Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 імені І.П.Котляревського Полтавської міської ради Полтавської області” (секція фольклористики)

–Безштанько Вікторія, учениця 10 класу Кременчуцького ліцею №11 “Гарант” Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області (секція кримськотатарської гуманітаристики)

–Чібішева Марта, учениця 11 класу Полтавської гімназії № 33 Полтавської міської ради Полтавської області (секція мистецтвознавства)

–Чаленко Катерина, вихованка Комунального закладу Полтавської обласної ради “Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, учениця 11 класу Комунального закладу “Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області” (секція української мови)

–Тихонович Надія, учениця 11 класу Полтавської гімназії № 13 Полтавської міської ради Полтавської області (секція російської мови).

 

фото www.zmi.ck.ua

Система Orphus