Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

26 травня 2021 року – сьома річниця початку боїв за Донецький аеропорт (відео)

26 травня 2014 року розпочалась битва за Донецький аеропорт. Успішна операція ЗСУ стала переломною для українських військових та визначила подальший перебіг АТО. У бою за Новий термінал Збройні Сили України вперше продемонстрували свою спроможність дати гідну відсіч російському агресору і захистити Україну за будь-яких обставин.

Про це йдеться у матеріалі пресслужби Генерального штабу ЗСУ.

26-го травня 2014-го року в аеропорту Донецька відбувся героїчний епізод російсько-української війни, в якому Збройні Сили, вперше після тимчасової цинічної та підступної окупації частини України – Автономної Республіки Крим, Севастополя та подальших подій на Донбасі, показали характер у бою з переважаючим противником – збройними формуваннями російської федерації.

Цей бій дав можливість як тим, хто планував цю спецоперацію та брав у ній безпосередню участь, так і всім іншим повірити у сласні сили й показав, що Збройні Сили України вміють та можуть воювати.

Результатом став повний розгром бойовиків, які протягом кількох наступних місяців навіть близько не наважувалися підійти до летовища. Саме з цього дня розпочався відлік 242 днів героїчної оборони Донецького аеропорту.

Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Система Orphus