Ви тут:

Зварна сітка – ідеальний матеріал для армування теплої підлоги

Теплу підлогу все частіше монтують турботливі власники будинків, адже така організація опалення дозволяє заощадити кошти і більш якісно опалити простір. Однак для створення теплої підлоги слід вибирати тільки якісні матеріали. Зварна сітка – кращий варіант армування поверхні.

зварна сітка

Фахівці СіткаЗахід рекомендують використовувати сітку з квадратними осередками, діаметром 15х15 см або 10х10 см. Також її можна застосовувати при заливці бетонних конструкцій – фундаменту, стін, перекриттів, стяжки.

Особливості метизної продукції

Фахівці рекомендують монтувати трубу теплої підлоги з кроком 15 см. Саме тому сітка з таким же розміром осередків буде найзручнішою у використанні. Армуючий матеріал рекомендується купувати у перевірених виробників, які виробляють його на професійному обладнанні. Завдяки використанню спеціальної технології та обладнання на виході виходить надточні показники металовиробу.

Армована сітка має простий монтаж: укладання сітки не займе багато часу і сил. Працювати з матеріалом дуже просто. До того ж вона абсолютно безпечна: сталь, яка використовується при виготовленні, відповідає всім санітарним стандартам. Та й коштує відносно недорого.

За допомогою якісної сітки можна досягти чудових результатів, адже вона:

  • Підвищує міцність бетону і збільшує його експлуатаційний період.
  • Рівномірно розподіляє навантаження.
  • Запобігає деформації і утворення тріщин.
  • Забезпечує економію інших матеріалів, зокрема бетону.
  • Дозволяє більш просто зафіксувати труби.
  • Збільшує продуктивність опалювальної системи.

Зварна сітка має широкий спектр застосування, і організація теплої підлоги тільки одна з них. Матеріал став затребуваним не тільки в будівництві, але і в сільському господарстві, промисловості та побуті. Його дуже часто застосовують для огорожі парників і теплиць, створення ландшафтних композицій.

сітка зварна

Метизний матеріал випускається з різними технічними характеристиками. Фахівці СіткаЗахід рекомендують підбирати армуючу основу відповідно до поставленим завданням. До того ж рекомендується робити попередні розрахунки для визначення необхідної кількості сітки. При такому підході можна істотно полегшити виконання робіт. Купуйте зварну сітку тільки в якісного виробника, адже купуючи такий товар він повинен прослужити Вам довго та якісно. Ми надамо Вам всі консультації. Звертайтесь.

Система Orphus