Збірна України сенсаційно зіграла внічию із збірною Казахстану

Матч, який проходив при пустих трибунах НСК “Олімпійського” у Києві, завершився з рахунком 1:1. Збірна України тотально домінувала протягом всього матчу, наші футболісти виконали 29 ударів по воротах Казахстану, але зуміли забити лише один раз.

Як пише ЕспресоTV, на 20-й хвилині Роман Яремчук виконав чудовий удар після розрізної передачі Олександра Зінченка. Україна зуміла втримати перевагу протягом всього першого тайму, але на початку другого все таки пропустила. Серікзан Мужиков переграв Анатолія Трубіна на 59-й хвилині.

Збірна України зіграла внічию із Казахстаном 1:1, набрала 3 очка та займає в турнірній таблиці групи D третє місце. Лідирує із 7 балами Франція.

У Боснії і Герцеговини 1 очко та матч у запасі. Казахстан також набрав 1 пункт та розташувався на останній позиції. 2 бали і третя позиція у Фінляндії.