Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Засідання комісії Полтавської облради з питань бюджету та управління майном

8 квітня о 12:00 розпочалось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Порядок денний:

1. Про організацію роботи постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управлінням майном.
2. Про результати та перспективи діяльності ПОКВКП «Полтавапаливо».
3. Про проєкт рішення «Про повернення в оперативне управління обласної ради комунальних підприємств».
4. Про результати та перспективи діяльності ПОКП «Полтавафарм». Висновки та рекомендації робочої групи з вивчення фінансового стану та організації діяльності ПОКП «Полтавафарм».
5. Про інформацію щодо передачі майна ПОКП «Полтавафарм» в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.
6. Про проєкт рішення обласної ради «Про приймання-передачу об’єкту «Центр надання послуг в м. Полтава» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».
7. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2021 – 2023 роки».
8. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження нової редакції Положення про обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області».
9. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2020 рік».
10. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2021 рік».
11. Про проєкт рішення обласної ради «Про створення комунального підприємства Полтавської обласної ради «Здорове харчування».
12. Про проєкт рішення обласної ради «Про реорганізацію Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради».
13. Про проєкт рішення обласної ради «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, Антимонопольного комітету України щодо припинення тиску на територіальні громади Полтавської області в частині укладення договорів з доступу до інфраструктури об’єктів електроенергетики для розміщення електричних мереж та/або іншого інженерного обладнання до врегулювання зазначеного питання на законодавчому рівні».
14. Різне.

Система Orphus