Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З початку року полтавські фахівці безоплатної правової допомоги надали майже 566 юридичних консультацій щодо трудового законодавства

Право на працю – одне з фундаментальних прав людини, встановлене міжнародно-правовими актами і визнане усіма державами світу.

Це право належить до групи соціально-економічних прав і в загальному сенсі відображає потребу людини створювати і здобувати джерела існування для себе і своєї сім’ї, реалізовувати свій творчий потенціал, виражати свою особистість. Трудові права є одними з найважливіших прав людини. Адже від того, наскільки вони дотримуються, залежить рівень життя не лише працівника, а й членів його родини.

“Лише з початку року фахівці системи БПД Полтавщини надали майже 566 юридичних консультації щодо трудового законодавства. Надійшло 73 заяви на захист та представництво в судах у справах, пов’язаних з захистом трудових прав. Цього року, у зв’язку з продовженням карантину, проблема захисту прав працівників продовжує залишатися надзвичайно актуальною”, – зазначив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий.

Враховуючи важливість захисту трудових прав жителів полтавської області, напередодні Дня охорони праці у стінах Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області директор Регіонального центру Олександр Черчатий та начальник Управління Держпраці у Полтавській області Сергій Щербак підписали меморандум про співпрацю.

Підписання документу закріпило співпрацю між представниками установ, яка передбачає:проведення широкої роз’яснювальної роботи з метою підвищення правової обізнаності  громадян щодо захисту їхніх прав; організацію спільних заходів (семінари, круглі столи, конференції, флешмоби тощо); поширення інформації про права громадян, зокрема, шляхом розповсюдження методичних рекомендацій, буклетів, офіційних  ресурсів веб-сайтів тощо; забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

“Така взаємодія є необхідною складовою для подальшої ефективної роботи у відстоюванні прав працівників”, – резюмував очільник Управління Держпраці у Полтавській області Сергій Щербак.

Серед найпоширеніших питань щодо захисту трудових прав, з якими торік українці зверталися до системи БПД: розрахунок при звільненні, оплата праці, розірвання трудового договору, призначення на посаду або прийняття на роботу, оформлення трудового договору, відпустка, соціальні гарантії та компенсації, трудові права під час військової служби та інші.

За кожною виграною справою – кропітка робота юристів та адвокатів системи БПД. Досить багато справ у Полтавській області що стосуються того, що при звільненні роботодавець не виплатив заробітну плату та компенсацію за невикористані дні щорічної основної відпустки.

“Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів – представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. Якщо строки виплати працівникові заробітної плати були порушені, заробітна плата була нарахована за певний період, але не була виплачена, її можна стягнути у примусовому порядку. Працівник має право звернутися до суду з вимогою про стягнення належної йому заробітної плати без обмеження будь-яким строком. Звернення до суду можливе як після звільнення працівника так і під час роботи в організації, якщо є заборгованість з виплати заробітної плати. При зверненні до суду в порядку наказного провадження з вимогою про стягнення нарахованої, але невиплаченої суми заробітної плати судовий збір не сплачується”, – консультує фахівчиня Семенівського бюро правової допомоги Олена Зайченко.

Слід зазначити, що лише до Семенівського бюро правової допомоги з початку року звернулося та отримало правову допомогу 15 клієнтів з питань щодо заборгованості з виплати заробітної плати.

“Коли ми разом з клієнтом ведемо боротьбу з підприємством, установою чи організацією і на оголошенні рішення суду чуємо, що ваші позовні вимоги задоволено, а людина зі сльозами на обличчі говорить “дякую”, адже вона отримує чесно зароблені кошти, які в більшості випадків є її єдиним засобом для існування, то це дає неймовірні відчуття. Трудові права можна і потрібно захищати у будь-який законний спосіб”, – говорить очільниця Чорнухинського бюро правової допомоги Жанна Шульга.

Окрім надання безоплатної правової допомоги фахівці системи безоплатної правової допомоги проводять роботу щодо інформування громадян про їх трудові права та механізми захисту. Лише з початку цього року проведено понад 50 заходів з питань трудового законодавства.

Так, фахівчині Полтавського бюро правової допомоги Тетяна Ражик та Яна Бардакова прийняли участь у тренінгу для молоді за участі громадських радників Лариси Карпової та Оксани Прядівни на тему “Знай свої трудові права!”. Під час заходу представниці бюро правової допомоги розкрили тему працевлаштування молоді за кордоном. Учасникам роз’яснили особливості законного перебування у трудових відносинах з іноземними роботодавцями та надано можливість оцінити ризики такого працевлаштування. Разом з тим учасники зібрання, шляхом виконання практичних завдань спікерів, мали можливість проаналізувати одержану інформацію та наочно виокремити позитивні і негативні наслідки такого працевлаштування, а також провести паралелі щодо освоєння ринку праці в Україні та за кордоном.

Також присутніх поінформували про порядок вибору агентств з працевлаштування та укладення відповідних договорів і оформлення документів для офіційного працевлаштування в іноземній державі. Спікери також звернули увагу учасників заходу на основні пункти складення резюме претендента на зайняття відповідної посади та надано можливість практичного заповнення резюме. По завершенні заходу, діяв мобільний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, де всі охочі отримали правову інформацію та роз’яснення.

“Багато працівників, чиї трудові права порушуються, з різних причин не звертаються за правовою допомогою. Серед них ті, кому відмовляють в офіційному оформленні, змушують працювати понаднормово, примушують звільнитися «за власним бажанням. Тому важливо попереджати працівників про найбільш типові порушення трудових прав, інформувати, як ці права можна захистити, куди звертатися за правовою допомогою”, – додає очільниця Полтавського бюро правової допомоги Тетяна Ражик.

Система Orphus