Ви тут:
Суспільство Україна 

З 2 травня Україна забороняє в’їзд із Індії, – Ляшко

Україна з 2 травня забороняє в’їзд із Індії через рекордне поширення коронавірусу в цій країні, громадяни України та ті, хто постійно проживає на території нашої країни, повинні будуть по приїзду з Індії перебувати на самоізоляції.

Про це під час брифінгу повідомив головний державний санітарний лікар – заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає УП.

“Уряд України прийняв рішення про заборону перетину державного кордону з нуля годин 2 травня іноземцям та особам без громадянства, які прибули з Республіки Індія або перебували на її території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів. Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, є подружжям або дітьми громадян України, які перетинають державний кордон на в’їзд в Україну і прибули з Республіки Індія, підлягають обов’язковій самоізоляції, незалежно від наявності і результатів тестування методом полімеразної ланцюгової реакції”, – сказав Віктор Ляшко.

Нагадаємо, протягом доби в Україні виявили 10 072 випадки COVID-19. З початку пандемії лабораторно підтвердили 2 069 537 випадків захворювання.

Система Orphus