Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

З 1 травня у Київська та Миколаївська області перебуватимуть у “жовтій” зоні

З 00 год. 00 хв. 1 травня на території Київської та Миколаївської областей скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки.

Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 30 квітня.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в областях спостерігається стійке покращення епідемічної ситуації і щотижнева кількість госпіталізацій, підтверджених нових випадків захворювання зменшилась в 1,5-2 рази в порівнянні з попереднім тижнем.

«Завантаженість ліжок з киснем у Київській області становить 49%, в Миколаївській – 52%. Рівень госпіталізацій у двох областях менше 60 осіб на 100 тисяч населення. Коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування менше 20%. У Київській області цей показник 15%,  в Миколаївській – 19%», – зазначив Віктор Ляшко і додав, що є всі передумови для переведення цих регіонів з червоного в жовтий рівень епідемічної небезпеки.

Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 1 травня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Київській та Миколаївській областях.

Система Orphus