Ви тут:
Суспільство Україна 

YouTube заблокував в Україні канали 112, Newsone та ZIK

YouTube заблоковував для перегляду в Україні канали 112 Україна, Zik, NewsOne. Наразі на вкладці онлайн-трансляції позначено, що контент не доступний у домені нашої країни через скаргу від уряду на протизаконний контент.

Про це повідомив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

“Це важливий крок до визнання світового суспільства боротьби України з інформаційним впливом з боку держави-агресора. Вдячний фахівцям платформи YouTube, що звернули увагу на наше звернення та на рішення РНБО України щодо телеканалів, які несли загрозу національній безпеці України, оскільки вони не є ЗМІ, чи звичайним мовником, а частиною пропагандистської війни Росії проти України”, – написав Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, у лютому Володимир Зеленський увів в дію рішення РНБО про застосування санкцій до громадянина України Тараса Козака. Він є власником телеканалів “Zik”, “Newsone” та “112”.Через запроваджені санкції чимало кабельних операторів вже заблокували ефір цих телеканалів. Міністерство культури та інформаційної політики України направило до компанії Youtube рішення РНБО щодо запроваджених санкції проти телеканалів “NewsOne”, “ZIK”, “112 Україна” з проханням закрити їхні сторінки на популярному відеохостингу.

Система Orphus