Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Яку воду споживають кременчужани, – розповіли в КП “Кременчукводоканал”

Питна вода, що поступає в оселі кременчужан, відповідає санітарним нормам. На цьому на засіданні штабу з питань ТЕБ і НС наголосив заступник директора КП «Кременчукводоканал» Роман Міхєєв.

За його інформацією, контроль за роботою водоочисних споруд здійснюється постійно, повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

Наразі підприємство має резерв реагентів, які використовуються для очищення води у випадку погіршення її якості в джерелі Кременчуцького водосховища внаслідок підвищення температурних показників зовнішнього повітря. Зокрема, на очисних спорудах КП «Кременчукводоканал» вода проходить механічну та хімічну обробки. Після потрапляння очищеної води без запаху та кольору в питні резервуари, її досліджують на більше ніж 60 хімічних показників. Дослідження води, яка потрапляє в оселі кременчужан, здійснюється щогодини.

Окрім того, лаборанти комунального підприємства контролюють і стан води джерела Кременчуцького водосховища. Наразі це джерело водопостачання має найбільший об’єм води за останні спостереження. Пропуск води складає 1 тис. куб. метрів на секунду. Наприкінці травня місяця буде проводиться моніторингове дослідження Дніпрової води та інших місць масового відпочинку кременчужан. Результати цієї роботи оприлюднюватимуться через ЗМІ міста.

фото ілюстративне

Система Orphus