Ви тут:

Яке авто вибрати

При виборі автомобіля керуйтеся не лише принципом «мені подобається/не подобається». Неувага до будь-якої дрібниці часто стає причиною розчарування в покупці.

В автосалоні Тойота Центр Київ «Автосаміт» представлено широкий вибір автомобілів одного з лідерів світового автопрому, які можна придбати в тому числі й в кредит.

Ціна

Водію-початківцю підійде автомобіль середньої цінової категорії, адже досвід водіння завжди купується ціною неминучих пошкоджень машини. А поставити подряпину або збити дзеркало на супердорогому транспортному засобі — не надто приємно.

Дорогий автомобіль з потужним мотором дорожчий в експлуатації, а новачок ще не знає, як грамотно скоротити ці витрати.

Проте і зовсім дешеву машину купувати не варто.

  • Вона постійно вимагатиме ремонту і може швидко вийти з ладу.
  • Водій-початківець перебуває в стані постійного стресу, а відсутність мінімального комфорту, наприклад кондиціонера або регульованих підголівників крісел, тільки посилюють цей стан.
  • Дешева машина, навіть якщо вона нова, не забезпечує безпеку водія і пасажирів, про що красномовно говорять результати краш-тестів.

Тип кузова

При виборі типу кузова авто необхідно врахувати наступні три чинники.

  • Маневровість, керованість. Чим компактніша автомашина, тим простіше відчувати її габарити, що особливо важливо в умовах щільного міського трафіку. До того ж невеликий автомобіль простіше паркувати. З цієї точки зору зручні хетчбеки, ліфтбеки.
  • Обсяг багажника, комфортабельність салону. Якщо машиною користується велика сім’я і в ній доводиться постійно перевозити різноманітні вантажі або домашніх тварин, то краще вибрати седан або універсал. Але через довгий кузова вони менш маневрені й зручні, ніж хетчбеки.
  • Прохідність. Якщо на машині потрібно їздити за місто, де не завжди хороші дороги, краще буде вибрати кросовер з високим кліренсом, більшими колесами, повним приводом.

Технічні характеристики та ходові якості

Оптимальний об’єм двигуна для першого автомобіля — 1,0–2,0 л. Силові агрегати більшого обсягу неекономно витрачають паливо. При цьому управляти потужною, швидкою автомашиною складніше, а в щільному міському трафіку видатні ходові якості виявляються марними. Яким би не був автомобіль, він разом з усіма стоїть на світлофорах, застряє в пробках, їде зі швидкістю потоку.

Важливо також звернути увагу на витрати палива — від цього багато в чому залежатимуть витрати на експлуатацію транспортного засобу.

На СТО Тойота в Києві проводиться ремонт та техобслуговування автомашин японського виробника на високому професійному рівні. Можна замовити наступні сервіси:

  • тест-драйв транспортного засобу;
  • оцінка машини;
  • замовлення авто та запчастин через Інтернет;
  • техобслуговування.

 

Система Orphus