Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як у Кременчуці можна отримати перепустку для проїзду у громадському транспорті: роз’яснення

15 квітня громадський транспорт Кременчука розпочинає працювати в режимі спеціальних перевезень.

Про це повідомили у міській раді.

“До уваги суб’єктів господарювання різної форми власності, віднесених до критичної інфраструктури (медичний персонал лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, рятувальних підрозділів тощо),  які продовжуватимуть здійснювати свою діяльність у період перебування Кременчука в «червоній» карантинній зоні”, – йдеться у повідомленні.

Для отримання спеціальної перепустки для проїзду в громадському транспорті міста вам необхідно  заповнити наведену спеціальну форму, розміщену за посиланням bit.ly/Kremenchuk_2021.

В заявці слід вказати максимальну кількість даних та актуальний телефон контактної особи.

Після заповнення гугл форми в найближчий час із контактною особою зв’яжеться працівник виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та запросить для отримання спеціальних перепусток.

При собі необхідно мати паспорт і лист на ім’я міського голови Кременчука Віталія Малецького від вашої організації/установи у довільній формі на отримання перепусток (у листі надати список осіб на отримання перепусток із зазначенням ПІП та контактних телефонів).

Для отримання перепусток для жителів міста у разі крайньої необхідності телефонуйте за номером: 15-63.

Система Orphus