Ви тут:
здоров’я Медицина Суспільство 

Як отримати е-рецепт пацієнту без телефону: роз’яснення

Відтоді, як рецепт на “Доступні ліки” став електронним, пацієнтам набагато легше отримувати життєво необхідні препарати. Коли у пацієнта закінчуються ліки, він або вона можуть звернутися за наступним рецептом до лікаря телефоном. Але ж як отримати електронний рецепт на “Доступні ліки” пацієнтам, які не мають або не користуються мобільним телефоном?

Про це розповіли в Національній службі здоров’я.

А саме:

– Потрібно записатись та прийти на прийом до свого сімейного лікаря, з яким укладено декларацію.

Читайте також: За яких умов пацієнт може отримати е-рецепт на “Доступні ліки”: перелік

– Лікар випише електронний рецепт та одразу роздрукує його пацієнтові у вигляді інформаційної пам’ятки. Вона міститиме номер рецепту та код підтвердження. А також інформацію про виписані ліки та спосіб їх застосування.

– Отримавши роздрукований електронний рецепт, можна вирушати до будь-якої аптеки, яка бере участь у програмі “Доступні ліки”.

Читайте також: Як отримати електронний рецепт телефоном: роз’яснення НСЗУ

На сьогодні до відпуску препаратів за програмою “Доступні ліки” приєдналось понад 9500 аптек та аптечних пунктів. Впізнати їх можна впізнати за відповідною наліпкою на вхідних дверях “Тут є доступні ліки за е-рецептом”.

Також ви можете зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77, щоб дізнатись про найближчу аптеку з “Доступними ліками”.

Система Orphus