Ви тут:
Спорт Суспільство 

WTA 1000: Еліна Світоліна програла лідеру жіночого тенісу

Українська тенісистка нічого не змогла протиставити Ешлі Барті.

Як повідомляє sport.ua, Барті почала дуже потужно, відразу ж оформила брейк і більше по ходу партії навіть не давала Світоліній зрівнятися. Еліна намагалася створювати тиск на опонентку, грати більш глибоко і гостро, але дуже часто через це помилялася. Ешлі також допускала велику кількість помилок, але її атакуючий потенціал дозволяв нівелювати всі погрішності. Українка в середині партії мала шанс переломити хід зустрічі під час невеликого спаду у дівчини по інший бік корту, але, вигравши два гейми поспіль, стільки ж і програла.

У другому сеті основна боротьба розгорнулася з четвертого по шостий гейми. Спочатку Еліна віддала свою подачу, потім ледве-ледве зуміла відвоювати зворотний брейк, після чого сил не залишилося, і вона відпустила австралійку в рахунку. По такій грі камбекнути було неймовірно складно, і шансів після цього навіть не випало.

Читайте також: через коронавірус змінили місце проведення тенісного матчу Україна — Японія

Але засмучуватися після цього матчу не варто. Еліна в Маямі перевершила всі очікування і прогнози, оновила свій особистий рекорд на дуже престижних змаганнях, очки за які обов’язково йдуть в рейтинг, адже замінити їх нічим не можна. Також Світоліна піднялася в Чемпіонській гонці та на цей час має непогані шанси вчетверте зіграти на Підсумковому турнірі. Звичайно ж, про це поки говорити рано, але наздоганяти завжди важче.
Це була сьома зустріч тенісисток, австралійка виграла вдруге. У новій редакції рейтингу WTA Світоліна збереже п’яту позицію.

Система Orphus