Ви тут:
Суспільство Україна 

Вже наступного тижня можна буде зареєструватись на отримання 8 тисяч гривень допомоги

Виплати в розмірі 8 тисяч гривень громадянам і бізнесу, які постраждали від посилених карантинних обмежень у “червоних зонах”, будуть здійснюватися автоматично після подання заявки на порталі або в застосунку “Дія”.

Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду.

Прем’єр-міністр зауважив, що Верховна Рада вже схвалила механізм підтримки громадян та бізнесу, який Уряд розробив на доручення Президента України.

“Цей механізм передбачає надання одноразової грошової допомоги у розмірі 8 тисяч гривень. Він вже працював узимку, і ми його повертаємо в регіони, що перебувають у “червоних зонах”. Зареєструватись на отримання допомоги від держави можна буде вже наступного тижня”, — зазначив Денис Шмигаль.

Крім того, очільник Уряду відзначив, що у деяких регіонах після запровадження “червоного” рівня епідемічної небезпеки та відповідальної роботи місцевих органів влади спостерігається стабілізація ситуації з поширенням COVID-19. Зокрема, фіксується зменшення кількості хворих та зниження навантаження на лікарні.

“Якщо така динаміка буде зберігатися надалі, то можливе повернення таких регіонів до “помаранчевої” зони. Це вкотре демонструє, що адаптивний карантин працює і запроваджувати тотальний локдаун по всій країні наразі немає потреби”, — сказав Прем’єр-міністр.

Система Orphus