Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Викладачів, науковців та студентів Полтавщини запрошують на конкурс новаторського досвіду викладання

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України та Національний центр “Мала академія наук України” запрошують викладачів, студентів, науковців закладів вищої освіти Полтавщини до участі в IX Всеукраїнському конкурсі “Творчий вчитель – обдарований учень”.

Переможці та лауреати визначаються у семи тематичних номінаціях та нагороджуються сертифікатами, повідомили у пресслужбі Національного університету “Полтавська політехніка”.

Інтелектуальне змагання проводиться з метою виявлення досвіду кращих педагогів, які ефективно використовують інноваційні форми і методи з природничого, математичного, інженерного, винахідницького, конструкторського STEM-напрямків, популяризації педагогічних здобутків педагогів-новаторів та формування банку інноваційних робіт педагогів, спрямованих на інтелектуальний, творчий та особистісний розвиток учня, студента.

Подані роботи мають відповідати наступним критеріям:

-Містити повні анкетні дані про автора (співавторів) – ПІБ, місце та досвід роботи, контактний телефон та e-mail;

-обсяг роботи – до 20 сторінок, виконаних у текстовому редакторі Word, шрифт – Times New Roman 14, міжрядковий інтервал – 1,5. Конкурсні матеріали, що перевищують зазначений обсяг, оформлюються як супроводжуючий матеріал;

-структура роботи повинна містити п’ять обов’язкових елементів: назва роботи; коротка анотація, у якій викладено мету, актуальність, інноваційність та практичну значимість роботи; зміст роботи – програма, проєкт, урок чи система уроків, заняття, захід тощо; висновки – аналіз очікуваних та отриманих результатів; посилання на використані джерела інформації;

-супроводжуючий ілюстративний матеріал (презентації Hower Point, комп’ютерні програми, фото, відео, малюнки) додаються окремими файлами відповідно до змісту роботи.

Розгляд робіт членами експертної комісії відбувається за сімома номінаціями:

-«Методична розробка уроку (авторська розробка уроку, заняття, циклу уроків, проєкти);

-«Інтегровані авторські навчальні програми спецкурсів, факультативів, гуртків, наукового та науково-технічного, STEM-напрямків (природничий, математичний, інженерний, винахідницький, конструкторський)»;

-«Науково-методичні розробки (авторські методичні посібники, підручники, цикли уроків ( більше 10)»;

-«Освіта обдарованих (заняття, програми для обдарованих дітей, елективні курси, факультативи)»;

-«Матеріали роботи психологічної служби (корекційно-розвивальні програми, проєкти, тренінги)»;

-«Організація освітнього процесу (освітні проєкти загальношкільні, групові (клас, учнівського самоврядування тощо)»;

-«Освіта дошкільників (авторські розвивальні заняття для дітей дошкільного віку, програми проєктування розвитку обдарованого дошкільника в центрах раннього розвитку дитини та дошкільних навчальних закладах)».

Згідно з Положенням кількість робіт від одного учасника не обмежується, також до участі приймаються роботи, виконані у співавторстві.

Конкурсна робота із зазначенням анкетних даних автора реєструється за допомогою онлайн-форми за посиланням, роботи, відправлені в будь-який інший спосіб до розгляду не приймаються. Термін подачі робіт – березень-квітень 2021 року.

Робота конкурсної експертної комісії та визначення переможців – 1-25 травня 2021 року.

Проведення підсумкового заходу та нагородження переможців – друга половина травня 2021 року.

Розсилка сертифікатів учасникам – липень – серпень 2021 року.

Учасники конкурсу, бажаючі отримати сертифікат лауреата/учасника, відшкодовують вартість друку сертифікату в розмірі 85 гривень для авторів, 60 гривень – для співавторів за одну конкурсну роботу. Оплата здійснюється на підставі рахунку-фактури, який автоматично надходить на електронну адресу автора після успішної реєстрації роботи.

За бажанням учасників конкурсу можлива розсилка сертифікатів Новою поштою за рахунок отримувача.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Електронну копію квитанції необхідно відправити на e-mail організаційного комітету konkursiod@i.ua.

Усі переможці та лауреати отримують сертифікати Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель-обдарований учень» Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України. Лауреатом вважається учасник, чия робота пройшла відбір та пройшла до III етапу конкурсу.

Система Orphus