Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Ввели санкції проти українських ТОП-контрабандистів, – Зеленський

На засіданні Ради національної безпеки та оборони ввели санкції проти топ-десятки української контрабанди.

Про це розповів президент Володимир Зеленський під час звернення за результатами засідання РНБО.

“Чорна п’ятниця наступила для низки юридичних і фізичних осіб. Передусім мова про контрабанду. Це економічний тероризм проти України.

За розрахунками експертів, збитки через контрабанду сягають 300 млрд гривень, що недоотримав державний бюджет України, з них понад 100 мільярдів внаслідок неефективної роботи митниці.

Сьогодні вперше в історії України запроваджені персональні санкції, зокрема, заблоковані активи, майно осіб, яких – за аналітичними даними апарату РНБО і за даними СБУ – можна назвати топ-десяткою української контрабанди”, – заявив Президент.

Нагадаємо, 25 березня президент Володимир Зеленський підписав указ, який вводить в дію рішення РНБО від 19 березня про санкції проти 19 компаній у сфері надрокористування.

Також у державну власність було повернуто стратегічний нафтотрубопровід, який свого часу перейшов у приватні руки.

“На виконання рішення РНБО від 19 лютого відбулося повернення стратегічного нафтопроводу, незаконно відчуженого у держави. У процесі передачі виявилося, що протягом 2017-2019 років було знищено майже 400 кілометрів нафтопроводу. Це диверсія, наслідком якої будуть кримінальні справи та кримінальна відповідальність. Причетним до цього особам скажу коротко, цитатою з відомої комедії: “Ваше дело – труба!”, – сказав Зеленський.

Система Orphus