Ви тут:
Суспільство 

Вперше у Східній Європі: в Україні з’явиться завод зі збірки дронів DJI

Всесвітньо відома компанія-виробник дронів DJI починає будівництво заводу зі збірки своєї продукції в Україні поблизу Ужгорода.

Для будівництва заводу залучено британське архітектурне бюро Foster + Partners, яке розробило відому будівлю штаб-квартири DJI в китайському Шеньчжені. Підготовчі будівельні роботи на об’єкті, загальна площа якого складе близько 200 тисяч кв. м, почалися ще в листопаді 2020 року. Об’єкт розташований у передмісті Ужгорода, на території села Тарнівці, за кілька кілометрів від державного кордону України.

Будівництво заводу коштуватиме, за попередніми розрахунками, близько 75 мільйонів доларів, повідомляє DJI на своїй сторінці у Фейсбук.

Коментар засновника і керівника SZ DJI Technology Co Ltd Ван Тао:

“Вибір України зумовлений вигідним географічним розташуванням, невисоким рівнем заробітної плати, у порівнянні з Шеньчженем, і економічними реформами українського уряду, який взяв курс на діджиталізацію країни і режим максимального сприяння інвестиціям. Ми плануємо продавати дрони як в Україні, де є стабільний попит на безпілотні літальні апарати для сільського господарства, так і в країнах Східної, а потім і Західної Європи”.

Глава DJI також акцентував увагу на тому, що домовленості урядів України і Китаю дозволять уникнути подвійного оподаткування, що дозволить підвищити ефективність виробництва.
На заводі біля Ужгорода, в першу чергу, збиратимуть аграрні дрони (виробництво компонентів, як і раніше, залишиться в Китаї). Зокрема, модель DJI Agras T20, що має гарне співвідношення ціни і якості. Вона обладнана 8 форсунками, баками на 20 літрів і насосами великого обсягу, які розпилюють добрива зі швидкістю до 6 літрів за хвилину.

SZ DJI Technology Co., Ltd. (Dajiang Innovation Technology Co., кит. 大 疆 创新 科技 有限公司) — китайська приватна компанія, виробник квадрокоптерів, мікроконтролерів, відеообладнання. Один з піонерів і лідер ринку безпілотних літальних апаратів (БПЛА), інноватор на ринку літаючих дронів, контролерів для БПЛА і обладнання для стабілізації відеозйомки.

Система Orphus