Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Влітку в Опішні планують провести семінар для майстрів з усієї України

Заступниця Міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк у рамках робочої поїздки до Полтавської області взяла участь у нараді, присвяченій перспективам розвитку туризму.

Під час наради повідомила, що влітку в Опішні планують провести семінар для майстрів з усієї України, повідомляє пресслужбі Мінкульту.

Нагадаємо, в Опішнянській громаді планують створити комунальне підприємство “Опішнянська артіль”.

“У липні плануємо провести семінар в Опішні. Зібрати всіх майстрів з України, щоб показати специфіку кожного регіону. Хотіли б, аби майстри поспілкувалися між собою. А на прикладі презентації Опішнянської громади щодо створення комунального підприємства будемо показувати іншим областям, як потрібно працювати, заробляти та розвивати громаду”, – зазначила Лариса Петасюк.

Читайте також: Розробляємо державну програму з розвитку хужожніх промислів, що стосуватиметься також ремесел з Решетилівки та Опішні, – заступни Міністра культури

Також під час візиту до Полтавської області і відвідавши Решетилівку, Лариса Петасюк відзначила, що у цьому місті має бути створений центр, де майстри зможуть розвивати свої промисли.

Система Orphus