Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Влада Кременчука просить обласне керівництво не обмежувати в часі роботу громадського транспорту

Станом на 16 квітня у Кременчуці громадський транспорт комунальної та приватної форми власності працює в режимі спеціальних перевезень. Про це на засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомив керівник управління транспорту виконкому міської ради Руслан Івашина.

Він зазначив, що сьогодні на міські маршрути комунальний транспорт вийшов у повному рухомому складі – 51 тролейбус і 9 автобусів. Його кількість і на період дії режиму спеціальних перевезень зменшуватися не буде. Що стосується приватного транспорту, то на ранок 16 квітня на міських маршрутах працювало значно менше маршрутних таксі.

Як зазначається на сайті Кременчуцької міськради, міський голова Віталій Малецький звернув увагу на те, що наразі в місті найболючішим і найбільш обговорюваним є питання щодо обмеження роботи громадського транспорту Кременчука в часових межах із 06-00 до 10-00 год. та з 16-00 до 19-00 год., що має бути введене з 19 квітня за рішенням Полтавської регіональної комісії з питань ТЕБ і НС від 15 квітня 2021 року.

Керівник міста наголосив, що у Кременчуці такі обмеження не можна запроваджувати, бо від роботи громадського транспорту напряму залежить налагоджена та ритмічна життєдіяльність міста. Цю позицію міської влади також підтримують керівники промислових підприємств і підприємці, які можуть здійснювати свою діяльність в умовах «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

«Звуження інтервалів у роботі громадського транспорту призведе до справжнього колапсу в місті, в рази збільшить навантаження на громадський транспорт, а також матиме негативні наслідки для економіки», – підкреслив Віталій Малецький.

Він дав доручення своїм підлеглим ще раз звернутися до обласного керівництва щодо зняття часових обмежень у громадському транспорті Кременчука.

Наразі громадський транспорт Кременчука працює в режимі «спецперевезень». Користуватися ним можуть громадяни, які мають спеціальні перепустки. На період дії карантинних обмежень «червоного» рівня епідемічної безпеки такими перепустками забезпечуються працівники підприємств, установ, організацій, що віднесені до об’єктів критичної інфраструктури (медичний персонал лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, прокуратури, суду, управління служби безпеки України, Збройних сил України, закладів освіти рятувальних підрозділів).

Окрім того, перепусткою для проїзду громадському транспорті Кременчука забезпечуватимуться і особи, які супроводжують дітей до навчальних закладів, а також ті, хто здійснюють догляд за людьми похилого віку або з медичними хворими.

Для отримання перепусток такі громадяни можуть звернутися до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, в службу допомоги мера кременчужанам (1563) та оформити відповідну заявку.

 

Система Orphus