Ви тут:
Суспільство Україна 

Військова делегація США відвідала зону ООС

В районі операції Об’єднаних сил, пройшов робочий візит американської делегації на чолі з Аташе з питань армії та оборони полковником Бріттані Стюарт (Brittany Stewart).

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Заступник Командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов ознайомив американську делегацію з поточною безпековою та оперативною ситуацією на фронті.

Представники США відвідали підрозділи Збройних Сил України, які виконують завдання на лінії зіткнення з противником, поспілкувались з українськими захисниками та вкотре переконались в присутності російсько-окупаційних військ на Сході України.

“Уряд США глибоко занепокоєний ситуацією, яка складається навколо кордонів України та всіляко підтримує суверенітет і територіальну цілісність України”, – звертаючись до військових, під час брифінгу, зауважила полковник Стюарт.

“Також, в ході візиту, іноземна делегація відвідала меморіальні комплекси полеглим воїнам. Під час церемонії покладання квітів вони віддали шану героям, які загинули захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України”, – йдеться у повідомленні.

Фото: пресцентр ООС

Система Orphus