Ви тут:

Відпочинок в Єгипті – рай для кожного туриста

Єгипет є країною з неймовірною красою і привабливими будинками архітектури минулих століть, які збереглися у відмінному стані і до нашого часу. У цю країну приїжджали стародавні греки і римляни для гарного відпочинку, розваги та перегляду пам’яток архітектури на власні очі. Але, важливо сказати, що це ще не все, чим може здивувати країна. Гарне враження про себе залишить Червоне море і звичайно ж підводний світ. Небо в Єгипті вночі покрито величезною кількістю зірок, а справжня тиша пустелі і Синайські гори з їх красою не залишать нікого байдужими. Можна влаштувати романтичний круїз по Нілу, яка є самою довжиною річкою в усьому світі, розкішні готелі з широкими спектром послуг подарують вам відмінний відпочинок після спекотного сонця або перельоту на літаку. Для туристів це справжній рай. Цікаво, що життя тут не вщухає і вулиці живуть як удень, так і вночі, тому туристи можуть завжди подивитися різні види і шоу.

Відпочинок в Єгипті можливо проводити круглий рік. Тож не дивно, що перевага цього місця ще в стародавні часи віддавали як царі, так і імператори. Взимку температура води на рівні 20-22 градуси, а ось влітку повітря нагріте до 22-25. Також влітку можлива температура в +40, до того ж, що вода буде нагріта до +30. Що стосується клімату, то він сухий в Єгипті, але перенести відпочинок на курорті можна спокійно як дорослим так і дітям. Навіть у найспекотніші місяці літа, люди спокійно можуть засмагати на пляжі або плавати на море. Замовити тур в Єгипет завжди можна на сайті antonivtours.com, а після цього вас точно чекає найкращий відпочинок у вашому житті.

Для кого буде цікавим відпочинок в Єгипті

  • Єгипет по-справжньому буде цікавий і корисний всім. Якщо ви ставитеся до розряду ледачого туриста, то ви днями можете лежати на пляжі і нічого при цьому не робити, просто насолодитися відпусткою.
  • Любителі минулого, можуть дізнатися цікаві історії на екскурсії або кажучи з жителями про різних місцях і події.
  • Романтики можуть прогулятися ввечері на побаченні зі своєю другою половинкою за східним кварталу або мрії середньовічного Каїра.
  • Червоне море подобається дайверам глибиною і красою, яку можна спостерігати під час запливу. Сотні кілометрів, коралові рифи, риба і рослинність точно не залишать вас байдужими.

Коли краще відвідати Єгипет

Якщо ви не можете визначитися з часом відвідування країни, то краще вибирати період осені або весни. Спека навесні ще не вступила в повну силу, а ось восени вона вже не буде такою сильною після літа. Якраз така температура буде комфортна не тільки для вас, але і для дітей, які поїдуть з вами на відпочинок. 

Система Orphus