Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

“Велике будівництво”: завершують ремонт приймально-діагностичного відділення ЛІЛ “Кременчуцька”

У межах програми “Велике будівництво” завершують капітальний ремонт приймально-діагностичного відділення ЛІЛ “Кременчуцька”.

Хід виконання робіт перевірили перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, народний депутат Олексій Мовчан та міський голова Віталій Малецький, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

На об’єкті вже завершили основний обсяг будівельних робіт із проведенням інженерних комунікацій. Наразі підрядники проводять оздоблювальні та штукатурні роботи.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін зазначив, що введення в експлуатацію сучасного відділення з новітнім обладнанням сприятимуть підвищенню та покращенню рівня надання медичної допомоги, а отже й поліпшенню епідемічної ситуації.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що на даному етапі генеральний підрядник має зосередитися не тільки на внутрішніх роботах, а й мобілізувати ресурси на проведенні зовнішніх робіт по периметру майбутнього відділення та під’їздів до нього.

У приймально-діагностичному відділенні буде розміщено ендоскопічний кабінет, кабінет ультразвукової діагностики, рентген кабінет, державний комп’ютерний томограф, протишокові палати з апаратами ШВЛ, міні-операційна з функціями травматологічного пункту тощо. Відділення також буде оснащене моніторами пацієнта та іншим реанімаційним обладнанням для надання допомоги під час невідкладних станів. Наразі ЛІЛ “Кременчуцька” для приймально-діагностичного центру отримала сучасний рентген-апарат, комп’ютерний томограф.

Загалом медичне оснащення для цього відділення має надійти на суму 75 млн гривень.

Фото: Кременчуцька міськрада

Система Orphus