Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Велике будівництво”: у Кременчуці завершують реконструкцію приймального відділення лікарні

30 квітня перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін оглянув хід реконструкції приймального відділення КНМП “Лікарня інтенсивного лікування “Кременчуцька”.

Роботи тривають за програмою “Велике будівництво”. Будівельна готовність об’єкту – 97%, повідомляє Полтавська ОДА.

Зараз проводиться влаштування фінішного опорядження стін, виконання робіт по електромонтажним роботам, облицювання поверхонь стін та підлог, влаштування захисту кабінетів КТ та рентгенкабінету.

“За останні два місця будівельно-монтажні роботи на об’єкті значно прискорилися, і будуть завершені в травні, – розповів після огляду приймального відділення Дмитро Лунін. – На реконструкцію відділення держава надала близько 7 млн грн і ще 85 млн грн на закупівлю дороговартісного обладнання – КТ, УЗД, рентген-апарату та ангіографу.  Цей об’єкт дуже важливий як для міста, так і для району”.

Читайте також: У Котелевській громаді планують реалізувати три проекти з реконструкції дитячого садка, школи та лікарні

“Будемо добудовувати приміщення для двох апаратів, щоб обидва блоки приймального відділення працювали в унісон, – зазначив Віталій Малецький. – До 12 травня буде проєкт другої черги будівництва”.

Нагадаємо, що загальна кошторисна вартість будівництва 10, 294 мільйонів гривень, 3 мільйони виділено із місцевого бюджету. Усе необхідне обладнання уже поставлено до лікарні, крім ангіографа.

Фото: Полтавська ОДА

Відео: Кременчуцька міськрада

Система Orphus