Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Велике будівництво”: триває реконструкція приймального відділення Миргородської ЦРЛ

У Миргороді за програмою «Велике будівництво» триває реконструкція частини головного лікувального корпусу під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги КНП «Миргородська центральна районна лікарня».

7 квітня перший заступник голови Полтавської ОДА  Дмитро Лунін та директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак перевірили хід виконання робіт, повідомили у Полтавській ОДА.

Читайте також: У міській лікарні Миргорода розгорнули три відділення для лікування хворих на COVID-19

Нині на першому поверсі лікарні тривають внутрішні оздоблювальні роботи, заміна мереж, вентиляції. Підрядна організація обіцяє до кінця місяця завершити ці роботи й перейти до зовнішніх – утеплення фасаду, встановлення пандусу, проведення благоустрою території.

“Через процес передачі лікарні на баланс між органами влади та місцевого самоврядування відбулися затримки у фінансуванні проєкту, – розповів Дмитро Лунін. – Тому треба нарощувати темпи, можливо, наймати субпідрядну організацію, щоб працювати без вихідних. Будівництво треба пришвидшувати, адже високовартісну техніку (КТ, МРТ), яку в цю лікарню придбали за державний кошт, треба встановлювати вже в нові відремонтовані приміщення”.

За домовленістю підрядна організація щодня звітуватиме про виконану роботу й чітко дотримуватиметься графіка.

Читайте також: “Велике будівництво”: завершують ремонт приймально-діагностичного відділення ЛІЛ “Кременчуцька”

Нагадаємо, за програмою “Велике будівництво” в Полтавській області реконструюють 8 приймальних відділень. У Полтаві, Хоролі та Гадячі вони вже добудовані. У Горішніх Плавнях, Кременчуці, Лубнах – на завершальному етапі.

Фото: Полтавська ОДА

Перейти до вмісту