Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Велике будівництво”: триває реконструкція Андріївського ліцею

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін оглянув хід капітального ремонту комплексу будівель Андріївського ліцею.

Проєкт реконструкції цього закладу виграв у конкурсі й реалізується за кошти Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку та з обласного бюджету за програмою Президента України “Велике будівництво”.

“Роботи попереду чимало, адже деякі корпуси колишньої санаторної школи і 1897, і 1930 років забудови. А капітального ремонту 9 приміщень ліцею не бачили роками. Сюди на навчання їздять діти трьох громад: Драбинівської, Нехворощанської, Новосанжарської. Зі зміною профілю у закладі почнуть поглиблено вивчати мови – англійську, німецьку, французьку й факультативно польську та іспанську. До того ж планують ввести інформаційно-технологічний профіль, навчатимуть учнів працювати з 3Д-принтером та квадрокоптером, – написав Дмитро Лунін у фейсбуці.

Читайте також: До 2022 року на Полтавщині планують реконструювати заклади загальної середньої освіти, – Лунін

Доки школярі навчаються дистанційно, у будівельників є можливість активно вести роботи в різних корпусах. Уже замінили покрівлю в пансіонаті, в одному навчальному корпусі встановили нові вікна, в другому тривають внутрішні оздоблювальні роботи, а також робітники займаються благоустроєм території.

“Мрію, щоб у жовтні 2021 року Андріївський ліцей було не впізнати. Він має перетворитися на сучасне містечко, де не лише комфортно буде навчатися й проживати, а й отримувати поглибленні знання за профілем”, – додав перший заступник голови Полтавської ОДА.

Фото: фейсбук

 

Система Orphus