Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Уже виготовили проєкт”: в Опішнянській громаді планують відремонтувати лікарню

В Опішнянській громаді планують відремонтувати КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Голова Опішнянської громади Микола Різник зазначив, що вже мають чіткий план дій зі створення сучасного закладу: пройшли експертизу, виготовили проектно-кошторисну документацію.

“Розпочнемо з реконструкції зовнішнього фасаду лікарні. Утеплимо будівлю, замінимо старі вікна. Уже виготовили проєкт і незабаром розпочнемо роботи. Створюємо умови, щоб в даному приміщенні було комфортно не тільки первинній мережі, а й для екстреної допомоги, інфекційного, терапевтичного відділень, де палати обладнали киснем. Зараз закуповуємо нові функціональні ліжка, балони для кисню та інше необхідне обладнання. Найголовніше – у нас є професійні, досвідчені лікарі для повноцінного функціонування інфекційного, терапевтичного відділень, рентген кабінету, лабораторії”, – написав Микола Різник у фейсбуці.

Читайте також: На Полтавщині для збереження народних промислів планують створити підприємство “Опішнянська артіль”

Також він наголосив, що надалі — планують частинами оновлювати приміщення закладу, створювати комфортні умови у палатах та кабінетах лікарів.

“Проєкт плануємо реалізувати за кошти громади вже цього року. Не втрачаємо надію, що колись буде й співфінансування з державним, обласним та іншими бюджетами та субвенціями. Адже медицина в невеликих громадах має бути пріоритетною для всієї країни”, – написав він.

Голова Опішнянської громади додав, що залучають і молодих сімейних лікарів. Наразі двоє фахівців проходять навчання і влітку розпочнуть приймання пацієнтів.

Фото: фейсбук

Система Orphus