Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця вже забезпечила понад 800 ліжок у відомчих лікарнях для хворих на COVID-19, – Криклій

Укрзалізниця забезпечила понад 800 ліжок у відомчих залізничних лікарнях для лікування хворих на коронавірус. Завдяки цьому на сьогодні вже вилікувано та продовжують лікуватися близько 1 тис. пацієнтів.

Про це йдеться на сайті Міністерства інфраструктури.

«Попри пандемію та кризу, Укрзалізниця не лише продовжує працювати у зовсім нових умовах та реаліях, а й залишається соціально активною та відповідальною компанією. Вже понад 800 ліжок у відомчих лікарнях УЗ забезпечено товариством для лікування хворих на COVID-19. І незважаючи на можливі труднощі, компанія продовжує виконувати покладені на неї зобов’язання, необхідні для безперебійної роботи залізничних лікарень і лікування наших громадян», – прокоментував Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Укрзалізниця робить усе можливе для забезпечення фаховими медичними послугами хворих на COVID-19 у відомчих лікарнях. Так, ми мали низку проблем, через дії окремих керівників було зірвано важливі тендери. Не було виконано запланований обсяг фінансування, проте ми актуалізували усі проблеми, швидко вирішуємо їх й на сьогодні у наших лікарнях вже проліковано та продовжують отримувати допомогу близько 1 тис. пацієнтів, хворих на COVID-19», – зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За повідомленням Укрзалізниці, нагальними проблемами на сьогодні у цьому ключі є:

–          модернізація електромереж у лікарнях;

–          оновлення дизель-генераторів;

–          стале постачання кисню.

Відтак, вже сьогодні Укрзалізницею буде опрацьована можливість виділення штату спеціалістів філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» для реконструкції електромереж у відомчих лікарнях. Крім цього, УЗ опрацьовує питання виділення коштів для реконструкції кисневих станцій у відомчих лікарнях, веде роботу щодо закупівлі і безперебійної доставки кисню у лікарні, а також постійно працює над вчасним забезпеченням медичних працівників засобами особистого захисту та дезінфекції.

Система Orphus