Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця придбала 84 підіймальні платформи до вагонів потягів для маломобільних пасажирів

Укрзалізниця впродовж 2020 року придбала 84 підіймальні платформи для людей з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних. Вони допомагають більш зручно піднятися до вагону, а отже, комфортніше подорожувати залізницею.

Загалом, на більш як 80 вокзалах Укрзалізниці вже є 112 таких платформ, і  фахівці аналізують попит на них, повідомляють у пресслужбі компанії.

Щоб скористатися такими платформами, потрібно завчасно звернутися  безпосередньо до чергового по вокзалу за номером телефону на вокзалі для попереднього замовлення супроводу. Якщо пасажир — особа з інвалідністю — вже прибув на вокзал, можливо скористатися копкою виклику, яка розміщена біля приміщення чергового по вокзалу.

Для зменшення часу очікування організації супроводу рекомендуємо завчасно враховувати час до запланованого переміщення.

Платформа рухається у вертикальному напрямку, людина на візку по пандусу може самостійно заїхати на майданчик платформи. Після цього платформа підіймається до рівня вагона, відкидається пандус, і людина заїжджає на своєму візку до вагона. Платформою можна скористатися і для висадки з вагона.

Також маломобільні пасажири за потреби можуть отримати допомогу від працівників вокзалу: їм допоможуть сісти в поїзд або перенести багаж.

Система Orphus