Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Укрзалізниця оновлює список рейсів на Великдень: які потяги курсуватимуть через Полтавщину

Попит на перевезення в період великодніх та травневих свят  зростає. На найбільш популярні напрямки Укрзалізниця додає рейси заздалегідь.

Це забезпечить рівномірний розподіл пасажиропотоку, щоб в потягах була можливість зберігати соціальну дистанцію. А пасажири на вокзалах були розмежовані в часі й менше перетинались, повідомляє Укрзалізниця.

Так, кількість додаткових поїздів на великодні та травневі свята до різних регіонів України збільшили. Частина з них курсують через Полтавщину. Це:

№138/137 Хмельницький – Лисичанськ (проїжджає Гребінку, Лубни, Ромодан, Миргород, Гоголеве, Решетилівку, станцію Полтава-Київська). З Хмельницького вирушає 30 квітня, 2 та 8 травня. З Лисичанська — 1, 3 та 9 травня.

№209/210 Харків – Одеса (курсує через станцію Полтава-Південна, Кременчук). З Харкова вирушає 30 квітня та 2 травня. З Одеси — 1 та 3 травня.

№211/212 Харків – Львів (Полтава-Київська, Решетилівка, Яреськи, Гоголеве, Миргород, Ромодан, Лубни, Гребінка). З Харкова вирушає 30 квітня та 3, 7, 9 травня, а зі Львова — 1, 4, 8, 10 травня.

Продаж квитків на зазначені рейси розпочався з 17 квітня.

Система Orphus