Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Укрзалізниця модернізуватиме залізничні колії: ремонтуватимуть і на Полтавщині

З 1 квітня Укрзалізниця розпочала цьогорічний сезон колійних робіт. Планується провести реконструкцію та капітальний ремонт майже 400 км колій та ще 800 км оновити середнім ремонтом.

Крім того, буде проведена реконструкція та капітальний ремонт 455 стрілочних переводів та оновлено середнім ремонтом 600 одиниць.

“Ми ретельно проаналізували стан всієї залізничної інфраструктури. Основні роботи будуть зосереджені на проблемних ділянках з інтенсивним рухом. Після виконання робіт, буде скасовано діючі обмеження швидкості, реалізовано максимальну пропускну здатність для вантажних поїздів та максимальну графікову швидкість для пасажирських”, — розповів в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик.

Передбачається, що у цьому році колійні роботи виконуватимуться на таких напрямках: Київ — Фастів — Жмеринка — Вапнярка — Одеса, Знам’янка — Одеса, Миронівка — П’ятихатки — Чаплине, Козятин — Шепетівка — Здолбунів, Кривий Ріг-Головний — Комиш-Зоря — Волноваха — Маріуполь, Львів — Стрий — Чоп. І зокрема, на Полтавщині – Дарниця — Гребінка.

Також Укрзалізниця розпочинає два масштабні інфраструктурні проєкти з електрифікації напрямків Долинська — Миколаїв — Колосівка та Ковель — Ізов — Держкордон. Останній проєкт заплановано реалізовувати за власні кошти та закінчити вже у цьому році.

Загалом цього року Укрзалізниця передбачила вкласти у ремонт та модернізацію інфраструктури до 9 млрд грн власних коштів.

 

 

ФОТО: freepik

Система Orphus