Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Укроборонпром передав ЗСУ відремонтований винищувач МіГ-29УБ

Державне підприємство “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, передало Повітряним силам ЗСУ відремонтований навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ.

Про це повідомляє пресслужба ДП “Укроборонпром”.

Літак успішно пройшов випробувальні польоти та відбув в один із бойових підрозділів Збройних сил України.

МіГ-29УБ є навчально-бойовою модифікацією винищувача, що призначений для вишколу курсантів і вдосконалення бойових навичок досвідчених пілотів.

“Попри те, що наше підприємство потрапило у зону економічної турбулентності через відсутність державного оборонного замовлення та вимушені зупинки, пов’язані із пандемією Covid-19, своєчасне виконання зобов’язань перед замовниками та партнерами залишається незмінним пріоритетом для колективу”, – зазначив директор Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу Дмитро Матрунчик.

“ДП “ЛДАРЗ” – єдине підприємство в Україні, яке відновлює МіГ-29 для наших захисників. Винищувач МіГ-29 є основним бойовим літаком Повітряних сил ЗСУ. Багатофункціональність МіГ-29 дає змогу використовувати його для виконання завдань протиповітряної оборони і для нанесення ударів по наземних цілях”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Укроборонпром

Система Orphus